6 Ağustos 2008 Çarşamba

"şey"

beni salak yerine koyman. asabiyetimin ve kırılganlığımın yegane temeli budur. bu temel benim en kıymetli üzülmemdir. istikbalde dahi beni bu üzüntüden mahrum etmek isteyenlere kapımız açıktır ey türk genci.

of yoruldum senden. farkındaysan sıkılmadım, bıkmadım, nefret etmedim. yoruldum senden. ara verelim ya 2 ileri 1 geri gitmelerimize. niye gidiyoruz ki hem duralım. durduk zaten biz. bak nerdeyse bi yıl olcak. bırak yaa bu işleri eskisi gibi davranmaları falan olmuyo işte çocuk. lan ben burda yok dönüşümdü yok içseldi yok projeydi diye saçmalıyorum bak artık eskisi gibi değil hiç bişey diye, sen geliyosun 2 ileri. ben geliyo gibi yapıyorum yarım adım. sonra bişe oluyo hop büyü bozuluyo ortaya bi fotoğraf çıkıyo, kalp kırılıyo. ay pardon sen ne diyodun "şey". ben şey olmayım diye fotoğraf ortaya geç çıkıyo. sonra sağa sola ben o "şey" olmasın diye sordum ona falan deniliyo. çok geç artık oldum bile "şey".

ben farklıyım di mi, o yüzden böyle yaptın? iyi kalpliyim di mi, o yüzden öyle davrandın? özlemiştin di mi, o yüzden gelicem diyip sonra vazgeçtin?

seninde en kısa zamanda "şey" olman dileğiyle (öptm by)

2 yorum:

küçükmübaşir dedi ki...

kuzguuun içinde neler vaar?
dünyada üzgün olmaya değer ne var?

naksinigar dedi ki...

şey olmak iyidir. olsun, sen şey ol arada. hiç olmamaktan iyidir.